Bude Windows 8 podporovať 128-bitové procesory?

Ako už nejakú dobu vieme, Microsoft začal pracovať na Windows 8 ešte predtým, ako dokončil Windows 7. Dôvodom je, že rôzne tímy pracujú na rôznych aspektoch operačného systému, preto bol Microsoft schopný to docieliť. Microsoft už predtým cez popis náplne práce vrhol svetlo na to, čo budeme môcť nájsť vo Windows 8.

“Robert Morgan pracuje na vrstve, ktorá umožní binárnu kompatibilitu, aby bolo možné spustiť 64-bitové aplikácie na nových 128-bitových procesoroch, ktoré budú pracovať vo Windows 8 a celkom isto vo Windows 9. ”

“Robert Morgan používa program Hestia (upravený softvér) na experimentovanie s procesorom pre vedeckú analýzu a 3D grafiku. Chyba: doba odozvy pamäti? Vždy musí byť nejaká prekážka pri výzvach, musí to byť chyba v Hestii. Však?! ”

“Robert Morgan je frustrovaný kvôli spracovaniu noriem a predpisov! Zdržania, zdržania! ”

Murdonovi sa zdá isté, že sa dočkáme 128-bitovej kompatibility vo Windows 9, zatiaľ to však vyzerá tak, že to, či sa s ňou stretneme vo Windows8 alebo nie, je stále neisté. Zhodou okolností, mnohí veria, že Windows 7 bude posledným 32-bitovým OS Microsoftu. Mohlo by to znamenať, že budeme svedkami Windows 8 v 64-bitovej a 128-bitovej verzii? Dajte nám v komentároch vedieť, čo si myslíte.

Zdroj: http://windows8center.com/news/windows-8-to-be-128-bit-compatible/

Comments are closed.

Najnovšie komentáre
    Archív